Vedati, Julianës: Qysh t'u dok Atdheu? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati, Julianës: Qysh t’u dok Atdheu? (VIDEO)

NULL NULL
12.03.2023 17:10

Vedati ka biseduar me Julianën sot pasi ka dalur nga shtëpia Atdheu, i cili qëndroi me Edonin për 24 orë.

Humoristi e pyeti Julianën se çfarë mendimi pati për të kur e pa, pas një kohe të gjatë.

Juliana tha se ai i dukej pak më ndryshe se në fillim kur ishte njohur me të.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.