Vedati i quan "Trekëndësh të Bermudës", Stresi i reagon menjëherë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati i quan “Trekëndësh të Bermudës”, Stresi i reagon menjëherë (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 21:39

Vedati i ka komentuar sonte në Prime reagimet e Julianës rreth tij, pas debatit që patën në Prime-n e së premtes.

Ai tha se Stresi, Mbresa dhe Juliana janë si një lloj aleance brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

“Mendimet e mia i kam të njëjta për Julianën, atë kam arritur ta njoh për lojërat dhe gënjeshtrat e saj”.

“Unë e kam parë me të edhe në darkë që me të nuk kam më diskutim. Trekëndëshin e Bermudës e kam quajtur Stresin, Mbresën dhe Julianën”, ka thënë Vedati.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.