Vedati i puth duart dhe tregon pse i hoqi dorëzat (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati i puth duart dhe tregon pse i hoqi dorëzat (VIDEO)

NULL NULL
05.02.2023 18:02

Vedati e ka humbur sfidën e “Vëllait të Madh” për mbajtjen e dorëzave të boksit.

Ai banorëve u tregoi disa nga arsyet se pse ka vendosur t’i largojë dorëzat.

“E para, dorëzat janë të dikujt ato i ka kërkuar pronari i tyre. E dyta, cigaret që më janë thyer dikush duhet t’i drejtojë. Tash, do të kënaqem. O, çfarë kanë heq këto duar!”, ka thënë Vedati.

Ai pasi i hoqi dorëzat i puthi duart e tij.