Vedati i përgjigjet publikut: Nuk është e padrejtë të fitojë ai që ka hyrë më vonë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati i përgjigjet publikut: Nuk është e padrejtë të fitojë ai që ka hyrë më vonë (VIDEO)

NULL NULL
14.03.2023 00:08

Vedati ka thënë se nuk është e padrejtë që Big Brother Vip Kosova të fitohet edhe nga dikush i cili nuk ka hyrë që nga dita e parë në shtëpinë më të madhe në vend.

“Nuk është e padrejtë të fitojë ai që ka hyrë më vonë”, ka thënë Vedati, i cili nuk ka hyrë nga fillimi i Big Brother Vip Kosova.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.