Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Veç po të duroj, pas të hënës të tregoj unë ty” – Ylli paralajmëron Santianën (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 12:46
Buci
Buci

Buci dhe Santiana kanë biseduar, janë përplasur dhe përsëri kanë qeshur e janë thumbuar me njëri-tjetrin.

Por mbrëmë Buci ka paralajmëruar Santianën për diçka.

“Veç po të duroj, se pas të hënës kom me të tregu unë ty, pas ‘Prime-it’ veç me ty kam me u marr deri sa të qes prej shtëpisë”, ka deklaruar Buci.

Por për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme