Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes një pjesëtar i Policisë së Kosovës

NULL NULL
11.04.2023 09:47
Policia e Kosoves

Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Besnik Deliu, ka vdekur.

Sindikata e Policisë së Kosovës ka bërë të ditur se ka vdekur pjesëtari i PK-së, Besnik Deliu.

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, sindikata ka lëshuar një telegram ngushëllimi për familjen, miqtë dhe kolegët e të ndjerit.

“Me rastin e vdekjes së pjesëtarit të policisë Besnik Deliu, familjes, miqve dhe kolegëve të Policisë së Kosovës, ju shprehim ngushëllimet më të sinqerta!”, thuhet në telegramin e kryetarit të Sindikatës së PK-së, Imer Zeqirit./Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.