Vdes një person në Drenovc të Rahovecit, policia nis hetimet - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes një person në Drenovc të Rahovecit, policia nis hetimet

NULL NULL
08.04.2023 09:30

Një person është gjetur pa shenja jete në fshatin Drenovc të Rahovecit, të premten rreth orës 10.

Sipas policisë, ne vendngjarje kanë dalë njësitet përkatëse, ku ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Rasti është duke u hetuar.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.