Vdes këmbësori, i aksidentuar në hyrje të Koretinit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes këmbësori, i aksidentuar në hyrje të Koretinit

NULL NULL
25/05/2015
Këmbësori shqiptar A. H. i aksidentuar nga një vozitës serb D.I., ka ndërruar jetë të dielën në mbrëmje njoftoj policia e Gjilanit.

Policia e Kosovës në Kamenicë e ka pranuar një informatë se me 23.05.2015, rreth orës 00:00, ka ndodhur një aksident trafiku, pasi shoferi nuk e kishte përshtatur shpejtësinë e lëvizjes.

Ndërsa QKUK-ja ka njoftuar se i njëjti person ka ndërruar jetë si pasoj e plagëve të pësuara në aksident.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i shtetit, dhe ka urdhëruar që vozitësit t`i shqiptohet masa e ndalimit për 48 orë.