12:38, 31 Mars 2020

Ka ndërruar jetë kardiologu invaziv i QKUK-së, Dr. Sami Gjoka.

I ndjeri ishte në gjendje të rëndë nga dita e djeshme pas disa komplikimeve shëndetësore në zemër, por pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor të Klinikës së Anestezionit, nuk ka arritur t’i bëjë ballë gjendjes së rënduar, përcjellë Klan Kosova.

Për ndarjen nga jeta të kardiologut invaziv drenicas njoftuan Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës.

Konkurs Pune

Lexo më shumë