Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes fëmija që u nxorr i gjallë nga rrënojat 296 orë pas tërmetit në Turqi (VIDEO)

NULL NULL
18.02.2023 13:53

Ekipet e shpëtimit në Turqi më parë  nxorrën të gjallë tre persona, nga rrënojat, 296 orë pas tërmetit në Turqi.

Personat që u nxorrën ishin prindërit dhe fëmija 12-vjeçar i tyre, i cili përkundër ndihmës së parë mjekësore, ka ndërruar jetë.

Gruaja dhe burri më pas u dërguan në spital me ambulance, shkruan TRT World, transmeton Klankosova.tv.

Ndryshe, nga ky tërmet kanë humbur jetën edhe dy fëmijë të tjerë të çiftit.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.