Vdes aktorja e njohur

Vdes aktorja e njohur

NULL NULL
1 month më parë

Mira Furlan fatkeqësisht ka ndërruar jetë.

Ekipi i aktores ka njoftuar përmes Twitter-it se ajo vdiq në moshën 65 vjeçare, shkruan JustJared, transmeton Klan Kosova.

Mira ishte e njohur më së shumti për rolet e saj si Deleen në serialin e viteve ’90 “Babylon 5” dhe Danielle Rousseau në “Lost” gjatë vitit 2000.