Vdekje e dyshimtë në Prizren - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdekje e dyshimtë në Prizren

NULL NULL
14.05.2023 09:26
prizren

Mbrëmjen e së shtunës, një person është gjetur pa shenja jete në Prizren.

Sipas raportit 24-orësh të policisë, vdekjen e të njëjtit e ka konstatuar ekipi mjekësor, njofton Klan Kosova.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar është hasur pa shenja jete, gjë e cila është konstatuar nga ekipi mjekësor. Njësitë relevante policore kanë dal ne vendin e ngjarjes. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me urdhër të së cilit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, rasti vazhdon të hetohet”.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS

klankosova.tv