Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdekje e dyshimtë në Gjilan

NULL NULL
14.03.2023 09:47
shiriti i policise 2

Policia e Kosovës njofton se pasditen e djeshme në Gjilan viktima mashkull kosovar në rrethana të panjohura sipas familjarëve ka ndërruar jetë në banesën e tij.

Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.