23:32, 11 Korrik 2020

Katër persona që ishin të prekur me Covid-19 kanë ndërruar jetë sot në Kosovë.

Gjithashtu janë shfaqur edhe 203 raste të reja si dhe janë shëruar 71 persona në 24 orët e fundit.

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës bën të ditur se numri i të vdekurve nga koronavirusi ka shkuar në 101.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë