Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vazhdon aksioni policor në Kumanovë

NULL NULL
09.05.2015 11:01
Aksioni policor që ka filluar mengjesin e sotëm në Kumanovë po vazhdon. Nga të dhëna jo zyrtare mësohet se numri i të plagosurve ka mbërritur në 13.

Po vazhdon aksioni policorë në Kumanovë, i filluar mëngjesin e sotëm.

Nga të dhëna jo zyrtare mëson se numri i të plagosurve është në rritje, 13.

Ministria e Punëve të Brendshme, deri në këto momente nuk ka ofruar asnjë informacion zyrtar për ngjarjen në Kumanovë.

Në pyetjet e televizionit ALSAT për informacione mbi atë që po ndodh realisht në Kumanovë, numrin e të plagosurve apo viktimave të mundshme, zëdhënësi i policisë Ivo Kotevski, thjesht u përgjigj se “aksioni është në vijim e sipër. Në momentin e parë që do të përfundojë, ne do të dalim me deklaratë zyrtare.”

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.