Van der Sar: De Gea mund të zëvendësohet - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Van der Sar: De Gea mund të zëvendësohet

NULL NULL
14/06/2015
Ish portieri duke komentuar ikjen e mundshme të De Gea nga United, ka thënë se nuk e sheh si problem të madh këtë gjë.

Edwin van der Sar, ish portier i Manchester United dhe kombëtares holandeze ka folur për De Gean dhe spekulimet rreth të ardhmes së tij.

Ish gardiani nuk mendon se largimi i tij do të ishte dëm i madh për United.

“Po u largua De Gea, Manchester do t’i gjejë një zëvendësues të denjë”.

“Askush nuk është i pazëvendësueshëm”.