"Vampiret" sexy - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Vampiret” sexy

NULL NULL
09/08/2015

Kim Kardashian dhe Kourtney janë motra po në fakt në fotografinë e fundit që ato ndanë me fansat e tyre ato dukeshin si binjake.

Motrat Kardashian ishin veshur me rroba të zeza, të stilit “dominatrix” ndërsa në përgjithësi looku i tyre ngjante me “vampiret” sexy.

Ato kishin vendosur buzëkuq ngjyrë vjollce ndersa duke se ishin inspiruar nga filmi “Banger Sisters” në vitin 2002, transmeton Klan Kosova.

Ndërsa Kourt kishte shkruar në llogarinë e saj në rrjete sociale se ishte thjesht një e shtunë relaksuese mes motrash ndonëse nuk dihet për ku ishin drejtuar ato.