Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Valdet Rama shënon golin e fitores

NULL NULL
08.05.2015 21:43
Valdet Rama i ka dhuruar fitoren ekipit të tij 1860 Munchen.

Ai ka hyrë në minutën e ’68 si zëvendësues, për të realizuar golin e fitores, kundër Frankfurtit.
Goli që shënoi ishte i treti për të në këtë stinor.

Tre pikët e fituara sonte e nxjerrin skuadrën e 1860 Munchen nga zona e rrezikshme në Bundesliga 2.

Në anën tjetër te Frankfurti patën rastin që të paraqitën Odise Roshi dhe Edmond Kapllani

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.