Vajza kërkon qumësht gjiri, babai zgjidh problemin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vajza kërkon qumësht gjiri, babai zgjidh problemin (VIDEO)

NULL NULL
18/03/2018

Një baba i pesë fëmijëve ka gjetur një zgjidhje të përkohshme për vajzën e saj të vogël, ndërsa nëna e saj ndodhej në punë.

Kuzhinieri Anthony Favors, nga New York-u, ka improvizuar një (gji nëne) për të ndaluar vajin e vajzës së tyre dhjetëmuajshe, njofton Klan Kosova.

31 vjeçari e mashtroi atë duke vendosur një shishe plastike brenda bluzës së tij ndërsa dhe vajza e tij të mendonte se me të vërtetë është ajo që dëshironte.

”Lilyahna e donte atë”, tha babai i saj, duke shtuar se përvoja e ka bërë atë të ndihet shumë më afër me vajzën e tij, njofton Klan Kosova.

Për më shumë ja pamjet e publikuara më poshtë: