Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Uzuni shënon gol në disfatën e Granadës

NULL NULL
18.09.2023 23:05

Sulmuesi i Granadës, Myrto Uzuni, ka realizuar gol për Granadën në humbjen 2:4 nga Girona në La Liga.

Shqiptari realizoi për 1:3 mirëpo nuk arriti dot ta shpëtojë klubin e tij nga humbja.

Me këtë humbje Granada mbetet me tri pikë në pozitën e 18-të pas pesë javësh të nisjes së La Ligës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.