Ushqimet që shkaktojnë reaksione alergjike - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ushqimet që shkaktojnë reaksione alergjike

NULL NULL
10/11/2015

Disa prej ushqimeve të preferuara të familjes tuaj mund të ju shkaktojnë sëmundje.

Edhe në sipërfaqen e tyre duken të pafajshme e të mrekullueshme, ato përmbajnë kompozime toksike që shkaktojnë dëmtime të organeve dhe shkaktojnë reaksion alergjik.

Këtu do të gjeni disa nga ushqimet e shëndetshme e që çuditërisht janë helmuese, transmeton Klan Kosova.

Raveni

Arrëmyshku

Patatet e ëmbla

Disa lloje të bajameve

Mjalta organike

Domatet e tundura

Tuna e kuqe

Xhenxhefili

Arrat e guaskave