Urimi emocionues që Joe Jonas mori për ditëlindje (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Urimi emocionues që Joe Jonas mori për ditëlindje (FOTO)

NULL NULL
15/08/2019

Joe Jonas ka pranuar shumë dashuri për ditëlindjen e tij nga bashkëshortja Sophie Turner.

Aktorja 23-vjeçare e postoi një fotografi të lezetshme të Joe me një mesazh edhe më të lezetshëm në të.

“Urime ditëlindja e 30-të dashurai ime dhe gjëja më e bukur që më ka ndodhur. Të dua”, shkroi Sophie.