Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Unitedi bindshëm drejt çerekfinales, Juventusi e Sevilla korrin po ashtu fitore

NULL NULL
09.03.2023 23:05
Juventus

Manchester United e ka mposhtur me rezultat 4-1 Real Betisin, duke krijuar mundësi të mirë për kalimin në çerekfinalen e Europa Leagues, me ndeshjen kthyese që luhet në Spanjë.

Juventusi po ashtu mposhti Freiburgun, por me rezultat minimal, 1-0, me golin e vetëm të shënuar nga Di Maria.

Sevilla mposhti Fenerbahçen 2-0, me golat e shënuar në pjesë të dytë nga Jordan dhe Lamela.

Ndërkohë, barazimi i vetëm erdhi nga ndeshja Shakhtar Donetsk dhe Feynoordit, 1-1. Rakitskiy shënoi për Shakhtarin, ndërsa Bullaude për Feyenoordin. /Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.