Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

United s’e dëshiron Falcaon?

NULL NULL
03.05.2015 11:47
Manchester United e ka marrë vendimin për sulmuesin kolumbian Radamel Falcao. United janë të vendosur për të mos mbajtur ish sulmuesin e Monacos

Sipas mediave drejtuesit e United janë të vendosur për të mos mbajtur ish sulmuesin e Monacos, i cili aktualisht është i huazuar.

Mediet kanë zbuluar së Manchester United po planifikon transferimin e sulmuesit të Burnleyt, Danny Ings. Ky i fundit është më i lirë së Falcao.

Duhet cekur së Falcao ka qenë një dështim në “Old Trafford”, prandaj edhe pritet largimi i tij në merkaton e verës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.