“Unë me respekt ajo me thikë”, Xhuli i flet Mbresës për Dafinën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Unë me respekt ajo me thikë”, Xhuli i flet Mbresës për Dafinën (VIDEO)

NULL NULL
01.02.2023 14:06

Xhuli ka bërë thashetheme për Dafinën me Mbresën, teksa kanë shijuar sot rrezet e diellit.

Siç tha Xhuli, Dafina po e keqpërdor mirësjelljen e saj.

“Unë me respekt ajo me thikë”, tha tutje Xhuli, teksa Mbresa u shpreh se një njeriut kur nuk i pëlqen, nuk i kërkon gjëra personale.

Ndiqni bisedën për të kuptuar për çka po bëhet fjalë.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.