12:25, 26 Qershor 2019

Dje pasdite një burrë është sulmuar nga ujku derisa ishte duke ruajtur bagëtinë e tij.

Policia njofton se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ai ka pranuar ndihmën mjekësore në emergjencën e Ferizajt dhe më pas është dërguar në QKUK për trajtim të mëtutjeshëm, transmeton Klan Kosova.

Rasti është cilësuar si “sulm nga kafshët e egra”.

Konkurs Pune

Lexo më shumë