UEFA vendos sërish ta shtyjë ndeshjen Maqedoni e Veriut - Kosovë

UEFA vendos sërish ta shtyjë ndeshjen Maqedoni e Veriut – Kosovë

NULL NULL
10 months më parë

Federata Evropiane e futbollit nëpërmjet një njoftimi ka bërë të ditur se ka vendosur që t’i shtyjë përsëri ndeshjet e play off-it të Ligës së Kombeve.

Ndeshja e gjysmëfinales mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, që ishte paraparë të zhvillohet më 26 mars ishte shtyer për në muajin qershor.

Por, ndeshjet e play off-it UEFA ka thënë se do t’i shtyejë deri në një njoftim tjetër, njofton faqja zyrtare e UEFA-s përcjell Klan Kosova.