Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

U vra Chinx Drugz

NULL NULL
17.05.2015 18:51

Disa të famshëm kanë shprehur respekte për reperin Chinx Drugz sot, pasi ai thuhet se u vra në një makinë nga të shtënat në orët e para të mëngjesit të sotëm në Neë York.

Ylli emri I të cilit është Lionel Pickens, ishte një anëtarë i grupit francez Montana Coke Boys dhe ishte I njohur për këngën e tij ‘’I am a coke boy’’

Sipas njoftimeve, Chinx u vra pas disa të shtënave në bulevardin e Queens rreth orës 04:00 të mengjesit të sotëm.

Ai thuhet se u qëllua disa hërë,ndërsa pasagjeri i tij 27 vjeçar u godit dy herë në shpinë dhe tani po lufton për jetën e tij në spital ne Xhamajka./transmeton KlanKosova

Reperi po e ngiste një Porsche ngjyrë hiri.

Ekpiti i tij menxherial konfirmuan lajmin në instagram.

Ndërsa publicist i tij Chanel Rae e përshkroi atë si një nga reperet më të talentuar professional, dhe për më tepër ai ishte një mik shumë i mirë.

Yjet kanë ardhur së bashku për të kontribuar për muzikantin 31-vjeçar, të udhëhequr nga vëllai i Kim Kardashian Rob, i cili ka bërë një postim “Pusho në paqe CHINX ”

Ai ishte i njohur mirë për paraqitjet e tij mbi mixtapes e Coke boys./transmeton KlanKosova

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.