“U hi shejtani”, thotë Vedati teksa vajzat ia hodhën valles gjatë natës (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“U hi shejtani”, thotë Vedati teksa vajzat ia hodhën valles gjatë natës (VIDEO)

NULL NULL
16.03.2023 10:28
Vedat Bajrami

Në orët e vona të natës së mbrëmshme, vajzat kanë hedhur valle dhe kanë kënduar bashkë në dhomën e gjumit.

Me këtë pjesë, Vedati ka bërë shaka duke i thënë “Vëllait të Madh” se ka hy “shejtani” në shtëpi.

Ndiqni momentin në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.