U gjet pa shenja jete një person në Drenas - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

U gjet pa shenja jete një person në Drenas

NULL NULL
30.01.2023 13:41

Një person në Drenas është gjetur pa shenja jete në Drenas, të dielën rreth orës 20.

Sipas policisë, viktima është dërguar në QKMF të kësaj komune, ku mjeku kujdestar ka konstatuar se ka ndërruar jetë.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete dhe i njëjti është dërguar në QKMF Gllogoc ku nga mjeku është konstatuar se i njëjti kishte ndërruar jetë. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë”, thuhet në raportin e policisë.

Trupi i pajetë me urdhër të prokurorit është dërguar në IML për obduksion.