7:36, 19 Maj 2019

Tyga dikur ishte i martuar me nënën e fëmijës së Tristan Thompson.

Reperi dhe Jordan Craig, e cila ka një djalë dyvjeçar me Tristan, ishin të martuar në vitin 2010 por u divorcuan më pas vetëm një muaj më vonë.
Është e çuditshme lidhja.

Nëse nuk e dini, Tyga ka një fëmijë me Blac Chyna ndërkaq Chyna ka një fëmijë me Rob Kardashian. Tyga gjithashtu ishte në lidhje me motrën e Rob, Kylie Jenner.

Sa i përket Tristan, ai bëri një vajzë me Khloe Kardashian.

Konkurs Pune

Lexo më shumë