Problemi i Zayn Malik - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Problemi i Zayn Malik

NULL NULL
24/05/2015

Zayn Malik la grupin për shkak të turneve pa fund jo për shkak të dashurës së tij apo të mosmarrëveshjes me grupin, thotë kompozitori i grupit Jamie Scott, transmeton KlanKosova.

Ka pasur spekulime të pafundme se pse Zayn Malik la grupin One Direction.

Por njëri nga kompozitoret kryesor të grupit Jami Scott, ka deklaruara se ai kishte një arsye të thjeshtë jo për shkak të frakturave të grupit apo diçka tjetër.

Në fak duke folur për Mirror, krijuesit e One Direction Harry Styles, Niall Horan, Louis Tomlinson dhe Liam Payne kanë thënë se janë ende miq me Malik pavarësisht largimit të tij.

Jamie Scott tha ‘’ Zayn shkoi per shkak se kishte bërë mjaft, a keni qenë ndonjëhërë ju në rrugë për 4 vjet, këta njerëz nuk janë kurrë në shtëpi’’

‘’Kjo është arsyeja e Zayn’’, ka thënë Jamie.

2804FBD300000578-0-image-a-135_1432426917952