"Tung e ke", Arta përplaset me Melisën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Tung e ke”, Arta përplaset me Melisën (VIDEO)

NULL NULL
30.01.2023 12:48

Melisa sot i është drejtuar Artës dhe Atdheut për një shishe të cilën thotë se i ka humbur.

Ajo i ka pyetur ata të dy se a ka të drejtë t’ua kontrollojë dollapët e tyre. Këtë kërkesë të Melisës, nuk e priti hiq mirë Arta, e cila automatikisht e kundërshtoi.

“Unë kurrë nuk i fus duart tek gjërat e të tjerëve, nuk i fut duart askush në dollapin tim, as unë nuk i fus duart në dollapin e tjetër kujt. Nëse të gjithë pranojnë, vetëm unë jam për jo, tung more e ke”.

“Çfarë të duash bëjë Melisa, ruajë gjërat si i ruajë unë të miat”, ka thënë Arta.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.