Tuchel paralajmëron rivalët se ekipi i tij vetëm se po bëhet më i mirë

Tuchel paralajmëron rivalët se ekipi i tij vetëm se po bëhet më i mirë

NULL NULL
1 month më parë

Thomas Tuchel, trajner i Chelseas u ka dhënë paralajmërim rivalëve të skuadrës së tij, duke thënë se kampionët evropianë ende nuk e kanë arritur kulmin.

Para ndeshjes të së dielës me Tottenhamin, gjermani tha se skuadra e tij është ende duke u përmirësuar, pavarësisht fillimit të sezonit pa humbje dhe formës perfekte të Romelu Lukakus.

Në Premier Ligë, Chelsea është me pikë të barabarta me Manchester United, Liverpool dhe Everton, të gjithë në krye të tabelës.