Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tri legjenda! Messi publikon foto me dy ikonat e Real Madridit

NULL NULL
30.09.2023 10:57

Lionel Messi e ka publikuar një fotografi së bashku me legjendat David Beckham dhe Zinedine Zidane.

Ish-lojtari i Barcelonës e postoi këtë fotografi në Instagramin e tij, me dy lojtarët që ishin së bashku te Real Madridi nga viti 2003 deri në 2006.

Përndryshe, Messi është duke shkëlqyer te Inter Miami qëkur u largua nga Paris Saint-Germaini si lojtar i lirë.

Argjentinasi ka shënuar 11 gola dhe ka kontribuar me pesë asistime të tjera,.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.