Trepça e mbyll pjesën e parë në epërsi ndaj Yllit, Gordon i pandalshëm - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Trepça e mbyll pjesën e parë në epërsi ndaj Yllit, Gordon i pandalshëm

NULL NULL
28.01.2023 19:51

Trepça ka shkuar në pushimin në mes dy pjesëve në epërsi ndaj Golden Eagle Yllit, në kuadër të Prince Caffe Superligës së Kosovës në basketboll.

Mitrovicasit janë duke fituar me rezultat 41-35, në sallën e stërmbushur të “Minatorit”.

Lojtari më i dalluari në pjesën e parë ishte Andrew Gordon, i cili realizoi 18 pikë, tri kërcime dhe një asistim. /Klankosova.tv.