Trendi më i ri në Instagram - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Trendi më i ri në Instagram

NULL NULL
05/09/2018

Vera 2018 ka pasur një numër të madh tendencash të reja në Instagram.

“Pineapple Boobs” është trendi i fundit, që po praktikohet nga blogere e modele të ndryshme nëpër rrjete sociale, transmeton Klan Kosova.

Fruti ekzotik duket se ju shkon për shtati me gjoksin dhe shijen vajzave, pasiqë në postimet e tyre te gjitha kanë shprehur një simpati  të veçantë për të.

View this post on Instagram

3 of my 5 a day 🍍🍑 🍑

A post shared by Sophie Kasaei (@sophiekasaei_) on

View this post on Instagram

🍍🍍 📽 @samantharivieccio

A post shared by V A L E N T I N A 🦋 (@valentinafradegrada) on

https://instagram.com/p/BcVDABxjJ7Q/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

klankosova.tv