Trendi më i fundit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Trendi më i fundit

NULL NULL
26/05/2015

Trendi  më i fundit i këtij sezoni duket se janë vetullat e ngjyrosura.

Përmes disa fotove ne po ju sjellim disa nga ngjyrat më të preferuara që duket se kanë filluar të përdoren nga shumë persona për të ngjyrosur vetullat, ku vëmë re ngjyrat  si: ngjyra blu, e gjelbër, e kuqe, gri etj.

Shikoni në foto dhe krijoni një ide se si mund të dukeshin vetulla tuaja nëse do të aplikoni një gjë të tillë.