Tre vëllezërit në parket për Trepçën (VIDEO)

Tre vëllezërit në parket për Trepçën (VIDEO)

NULL NULL
1 month më parë

Gjatë finales së Superkupës së Kosovës në Basketboll në mes të Prizrenit dhe Trepçës, janë inkuadruar tre vëllezërit Zekiqi për minatorët.

Edhe pse Trepça pati lojë të mirë, në fund fitimtarë dolën prizrenasit, njofton Klankosova.tv.

Rezultati përfundimtar 90:81.