Tre persona lëndohen nga aksidenti në Novosellë të Pejës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tre persona lëndohen nga aksidenti në Novosellë të Pejës

NULL NULL
18/08/2019

Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ndodhur sonte në fshatin Novosellë të Pejës.

Këtë për klankosova.tv e konfirmoi Driton Rugova, zëdhënës për media i Drejtorisë Rajonale të Policisë në Pejë.

Ai tha se në aksident të përfshira ishin dy vetura dhe bëri me dijë se ka ndodhë në ora 15:45, njofton Klan Kosova.