9:16, 1 Tetor 2019

Tre garues do të përfaqësojnë Kosovën në Kampionatin Ballkanik të Mundjes, që prej sot deri më 3 tetor do të mbahet në Pangyrishte të Bullgarisë.

Sportistët Auron Y. Syla, Armend Kuka dhe Arlind Selimi do të kërkojnë të fitojnë medalje, njofton Klan Kosova.

Kujtojmë se vitin e kaluar, Arlind Selimi fitoi medaljen e bronztë në ballkanikun e mbajtur në Tiranë.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë