Tre klube të Premier Ligës duan Plean - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tre klube të Premier Ligës duan Plean

NULL NULL
10/04/2018

Everton, Burnley dhe  Newcastle United po shpresojnë që të nënshkruajnë me sulmuesin e Nice, Alassane Plea, raporton Calciomercato.com

25 vjeçari ka impresionuar për klubin nga Ligue 1, duke shënuar 17 gola në të gjitha garat gjatë këtij stinori.

Kontrata e Pleas me skuadrën franceze skadon në verën e vitit 2021, andaj mbetet të shihet nëse do t’i shkojë deri në fund kësaj kontrate.