Tre klube të mëdha i sillen në mendje Eriksen - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tre klube të mëdha i sillen në mendje Eriksen

NULL NULL
20/08/2019

Christian Eriksen është i interesuar që ta lë Tottenham Hotspur.

Por kjo me kushtin që klub i ardhshëm i tij të jetë njëri prej Real Madrid, Barcelonës ose Juventusit, shkruan ESPN, transmeton Klan Kosova.

Futbollisti danez ka hyrë në vitin e fundit të kontratës me Spurs dhe duhet të marrë një vendim nëse do të nënshkruajë kontratë të re, apo të lëvizë ndokund tjetër.