Tre burra rrahin tre të tjerë në Deçan - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tre burra rrahin tre të tjerë në Deçan

NULL NULL
11.05.2023 09:07
rrahje

Të mërkuren në Deçan tre burra kanë kërkuar ndihmë mkeësore pasi janë rrahur nga tre të tjerë.

“Tre viktima meshkuj kosovarë kanë kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që ishin sulmuar fizikisht nga tre të dyshuar meshkuj kosovarë”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

“Njëri nga viktimat është dërguar në tretman mjekësorë, ndërsa dy nga të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit njëri është dërguar në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar në procedurë të rregullt”.