Travolta nderon gruan e tij të ndjerë në 58 vjetorin e lindjes së saj

Travolta nderon gruan e tij të ndjerë në 58 vjetorin e lindjes së saj

NULL NULL
2 javë më parë

John Travolta po e kujton Kelly Preston.

Aktori 66 vjeçar i Grease iu drejtua Instagramit për ta nderuar gruan e tij të ndjerë në atë që do të ishte ditëlindja e saj e 58-të.

“Urime ditëlindja hon! E gjeta këtë fotografi nga martesa e nënës dhe babait tim. Ishte bukur ta shihja atë tonën krah tyre. Gjithë dashurinë time, John”.

Aktori po ashtu postoi fotografi të dasmës së tij me Kelly, së bashku me atë të prindërve të tij.

Kelly nderoi jetë në muajin korrik pas një beteje dyvjeçare me kancerin e gjirit.

John dhe Kelly u martuan më 1991.