Trampolina fluturuese - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Trampolina fluturuese

NULL NULL
26/05/2015

Tre fëmijë janë lënduar pasi një vorbull uji e fluturoi një  trampolinë në ajër në plazhin e Fort Lauderbale në Florida.

Policia tha se kur vorbulla e ujit goditi bregun, trampolina fluturoi në ajër derisa tre fëmijë ishin në të.

“Ata u dërguan menjëherë në spital. Fëmijët ranë në zall, dhe menjëherë u dërguan në spital. Ata ishin me vetëdije dhe nuk kishin lëndime shumë të rënda” përfunduan autoritetet policore.

https://www.youtube.com/watch?v=UFP2i2EJzJc