Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Trajneri i PSG-së nuk i del në krah Messit

NULL NULL
nga Naim Selmani 05.05.2023 13:38

Telenovela e skuadrës franceze Paris Saint Germain dhe futbollistit Lionel Messi po vazhdon të jetë aktuale.

Tani së fundmi është deklaruar edhe trajneri i PSG-së, Christophe Galtier, përcjell klankosova.tv.

Ai ka thënë për mediat në Francë se u informua nga klubi në fillim të javës për suspendimin e Lionel Messit.

Por Galtier shtoi se ka marrë vendim që të mos komentojë me klubin për këtë çështje.

Si pasojë, Lionel Messi çdo ditë e më shumë shihet larg Paris Saint Germainit. /Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.