Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

TOP 5 ngulitjet në All Star NBA (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 18.02.2024 11:53

Të shtunën është zhvilluar gara e ngulitjeve në All Star NBA, ku fitues doli McClung, duke e mposhtur në finale Jaylen Broën.

Krahas tyre, morën pjesë edhe basketbollist të tjerë si: Jacob Toppin dhe Jaime Jaquez Jr., që dhuruan spektakël për tifozët në palestër:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.