Tomiyasu operohet me sukses - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tomiyasu operohet me sukses

NULL NULL
21.03.2023 18:29

Arsenali do të mbetet pa njërin nga lojtarët kryesor deri në fund të sezonit.

Kjo pasi mbrojtësi Takehiro Tomiyasu i është nënshtruar një operacioni, shkaku i një lëndimi që ka pësuar në gjurin e djathtë.

“Tomiyasu pësoi një dëmtim në gjurin e tij të djathtë, ai ka pasur një operacion të suksesshëm në Londër të martën dhe do të mungojë për pjesën e mbetur të këtij sezoni”, ka konfirmuar klubi londinez.

Tomiyasu ka zhvilluar 32 paraqitje këtë sezon në të gjitha garat, teksa ka kontribuar me dy asistime. /Klankosova.tv.