Tiranë, mbytet në lumë fëmija 7 vjeç - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tiranë, mbytet në lumë fëmija 7 vjeç

NULL NULL
01/06/2015
Një fëmijë i vogël është mbytur pasditen e sotme në lumë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Laknas të Tiranës.

Nga të dhënat paraprake thuhet se viktima është një djalë 7 vjeç. Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policie për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat në të cilën është mbytur fëmija. I mituri po lahej në lumë së bashku me vëllanë e tij binjak, , ku ky i fundit ka mundur që të shpëtojë.